Кар’єра

«ЮНІФАРМА» – стабільна та надійна національна холдингова фармацевтична компанія, що динамічно розвивається і працює у різних сферах медичного та фармацевтичного бізнесу.

До складу Холдингу входять такі компанії:

ТОВ «Юніфарма» - дистриб’ютор фармацевтичних препаратів, у тому числі препаратів власного виробництва «Тернофарм» і «Мікрофарм» (м. Київ)
ТОВ «Столичний медичний альянс» - роздрібна мережа аптек «Країна Здоров’я» (м. Київ)
ТОВ «Тернофарм» - виробництво фармацевтичних препаратів (м. Тернопіль)
ТОВ «Мікрофарм» - виробництво фармацевтичної продукції у формі спреїв та аерозолів (м. Харків)
ТОВ «Поліклініка Сімейної Медицини» (Медичний Центр «Країна Здоров’я»)- надання медичних послуг населенню (м. Кам'янське, Дніпропетровської обл.)

Команда Холдингу «ЮНІФАРМА» – це висококваліфікований штат професіоналів та однодумців. У Холдингу під лозунгом Labore et zelo (лат. працею та старанністю) сьогодні працює близько 900 людей.

Успіхи нашого Холдингу — це результат плідної праці нашого професійного колективу.

Ми створюємо атмосферу, в якій кожний співробітник, незалежно від своєї посади, може досягти особистих професійних висот і одночасно зробити свій внесок у покращення здоров’я населення.

Ми зацікавлені у залученні талановитих, відповідальних та ініціативних спеціалістів, які прагнуть розвитку і самовдосконалення. Ми будемо раді прийняти до своєї команди спеціалістів, готових розділити цінності компанії, слідувати нашим цілям та задачам.

Наш Холдинг базується на принципі, що не тільки нас повинні влаштовувати професійні та особистісні якості наших майбутніх співробітників, але й кандидатів — запропоновані нами умови. Ми цінуємо плідне та тривале співробітництво, а тому дуже ретельно підходимо до питань набору персоналу. Ми сподіваємося, що кандидати із розумінням поставляться до існуючої у нас системи підбору кадрів.

У свою чергу ми гарантуємо, що кандидати на посаду отримають всю необхідну інформацію про умови роботи у нашій компанії, та всі наші обіцянки щодо строків випробувального терміну, умов оплати праці будуть нами дотримані.

По мірі того, як наш Холдинг росте і розвивається, ми шукаємо нових талановитих людей, які бажають працювати й вдосконалюватися разом з нашою командою.

Якщо в даний момент немає відкритої вакансії, яка Вас цікавить, але Ви хочете працювати у нашому Холдингу, - відправляйте своє резюме за адресою: hr@unipharma.com.ua

Благодарим за внимание к нашему Холдингу и надеемся на плодотворное сотрудничество!