Холдинг «Юніфарма»

 

 

ТОВ «Юніфарма» була заснована у 1992 році. Сьогодні - це сучасна холдингова компанія, яка працює у різних сферах фармацевтичного оптового, роздрібного та медичного бізнесу. Займаючи високі позиції у рейтингах національних фармацевтичних компаній України, Холдинг «Юніфарма» є одним з провідних постачальників фармацевтичної продукції власного виробництва в Україні й на експортних ринках.

Основні сфери діяльності:

  • дистрибуція готових лікарських засобів;
  • виробництво готових лікарських засобів;
  • експорт лікарських засобів;
  • надання медичних послуг.

Наша команда

Всі компанії, що входять до складу Холдингу «Юніфарма», сприймаються як єдине ціле, в якому працюють люди і творчо виконують свою роботу в рамках загальних цінностей, корпоративної культури та бізнес–цілей. Кожний співробітник є важливою ланкою у ланцюгу: виробництво – дистрибуція – експорт – оптова торгівля – медичні послуги.

Під корпоративним прапором холдингової компанії «Юніфарма» та лозунгом «Labore et zelo» (лат. «Працею та старанністю») працює команда справжніх професіоналів, чисельність яких складає близько 900 співробітників.

Компанії, що входять до складу холдингу:
 

Компанія «Юніфарма» виступає дистриб’ютором фармацевтичної продукції та генеральним дистриб’ютором препаратів ТОВ «Тернофарм» та ТОВ «Мікрофарм».

Впродовж свого існування компанія «Юніфарма» забезпечила собі стійку репутацію надійного та стабільного партнера. Сьогодні «Юніфарма» - це компанія, яка:

-          забезпечує фармацевтичною продукцією більше 3000 аптек по всій території України;
-          здійснює дистрибуцію продукції власного виробництва (більше 120 препаратів);
-          проводить зовнішньоекономічну діяльність на території країн СНД.

Тернопільська фармацевтична фабрика (ТОВ «Тернофарм»), одне з давно відомих фармацевтичних підприємств України, увійшло до складу холдингу «Юніфарма» у 2000 році. Свою нову назву – ТОВ «Тернофарм» – фабрика отримала безпосередньо від моменту входження до складу холдингу. ТОВ «Тернофарм» впевнено займає гідне місце серед фармацевтичних підприємств України. Асортимент продукції, що випускається, великий: препарати проти кашлю, антисептики, засоби, що застосовуються при захворюваннях серцево-судинної системи, протиревматичні препарати, адаптогени, імуностимулятори, препарати інших фармакологічних груп.

ТОВ «Микрофарм» – найбільший національний виробник фармацевтичної продукції у формі спреїв та аерозолів. Компанія була сформована у 1992 році, а з 2011 року входить до складу холдингу «Юніфарма». Сьогодні в портфелі підприємства знаходяться лікарські препарати різних фармакотерапевтичних груп: препарати для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, антиастматичні засоби, антисептики місцевого застосування, ранозагоюючі та протизапальні препарати, які виготовляються на високотехнологічному сучасному обладнанні з використанням тільки високоякісної сировини та комплектуючих провідних світових виробників.

ТОВ «Столичний медичний альянс» - роздрібна мережа аптек «КРАЇНА ЗДОРОВ’Я» - почала свою діяльність у 2005 році. Тоді роздрібні послуги з продажу лікарських засобів населенню надавали 5 аптек. Сьогодні – це мережа, яка складається з 17 аптек у Києві, Київській області, що динамічно розвиваються. Роздрібна мережа аптек готова запропонувати більше 5000 найменувань продукції: широкий асортимент ліків, медичних виробів, лікувальної косметики, засобів гігієни, гомеопатії, біологічно активних добавок, сучасних засобів лікування та профілактики різних захворювань, профілактичних та цілющих фіточаїв і зборів. Професіоналізм колективу, якісний товар, доступні ціни, високий рівень сервісу завоювали довіру й повагу клієнтів. Це дозволяє нам успішно розвиватися і в подальшому підвищувати стандарти якості обслуговування.

У 1999 році до холдингу приєднався і був реорганізований лікувальний заклад– ТОВ «Поліклініка сімейної медицини» – м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області. Поліклініка надає широкий спектр медичних послуг (більше 400 видів), у штаті якої працюють більше 50 висококваліфікованих спеціалістів.

У 2019 році відкрився ще один Медичний Центр мережі «КРАЇНА ЗДОРОВ'Я» у м. Васильків, Київська обл. Медичний Центр у Василькові має концепцію амбулаторної сімейної медицини з акцентом на актуальне обладнання, а також на сучасні методики діагностики та лікування. Важливим аспектом є доступність для пацієнта, зручність, швидкість та якість.

Хочете дізнатися більше про компанії Холдингу «Юніфарма»? Заходьте до розділів підприємства Холдингу, що зацікавило Вас, а також дивіться наше корпоративне відео.