Дистрибуція

      З моменту свого заснування у 1992 році компанія «Юніфарма» залишається вірна традиції, закладеній в її девізі «Labore et zelo» (Працею та старанністю, лат.), надаючи своїм клієнтам стабільно високу якість сервісу та індивідуальний підхід.
Не дивлячись на зовнішні фактори, компанія продовжує інтенсивно розвиватися, освоюючи нові напрямки: госпітальні продажі, допомогу в реєстрації лікарських засобів, маркетингову підтримку, в тому числі, за допомогою власної зовнішньої служби, а також виведення нових препаратів на ринок.

Компанія «Юніфарма» - це сучасна сервісна компанія, орієнтована на клієнта. Для клієнтів доступний повний комплекс електронного документообігу - від виписки електронного рахунку до автоматичного прийому заявки, виписки по ній дефектури в електронному вигляді та надання дистанційного доступу клієнта до бази даних сертифікатів якості по відвантаженій йому продукції.

Керуючись принципами GDP, компанія неухильно дотримується політики в галузі контролю якості та фармаконагляду, займаючи високі позиції у рейтингу фармацевтичних компаній України та традиційно є одним з провідних постачальників фармацевтичної продукції.