Медичний центр "Країна Здоров'я"

Перша сучасна клініка Кам’янського
Медичний Центр “Країна Здоров’я” - це сучасний рівень розвитку медицини та команда медиків-професіоналів: терапевт, педіатр, медичні сестри, фахівці всіх напрямків.
Ми є першою приватною клінікою повного циклу і працюємо у Кам'янському з 1992 року.

Це медичний центр європейського типу з вдосконаленим і якісно новим рівнем обслуговування пацієнтів. Приходячи в нашу клініку, люди впевнені, що довіряють турботу про своє здоров'я справжнім фахівцям.
Ми вважаємо, що медицина 21 століття – це будування дружніх та довірчих відносин між лікарем та пацієнотом. Наш приоритет – безпека пацієнтів – своєчасна діагностика, профілактика, лікування  та реабілітація, а також надання медичних послуг усім членам сім'ї в рамках різних програм. Нам довіряють більше ніж 20 000 мешканців місто та області

Медичний Центр “Країна Здоров’я” - надає комплекс лікувально-діагностичних послуг з: гінекології, алергології, ендокринології, дерматовенерології, кардіології, УЗД діагностика, неврології, урології, офтальмології, отоларингології, гастроентерології, терапії, педіатрії, загальний аналіз крові з парканом на дому, виклик лікаря додому, ортопедії, тести на харчову та побутову алергію. У колективі працюють кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід практичної роботи. В основу роботи з пацієнтом закладений принцип дбайливого і доброзичливого ставлення лікаря

Нова приватна клініка Василькова
Наш досвід гідний довіри! Медичний Центр “Країна Здоров’я” - один з філіалів мережі Медичних Центрів в Україні. Наша історія складає понад 27 рокі, тому що саме в 1992 році була відкрита перша поліклініка сімейного типу у місті Кам’янському. Це медичний центр європейського типу з вдосконаленим і якісно новим рівнем обслуговування пацієнтів. Приходячи до нас люди впевнені, що довіряють турботу про своє здоров'я справжнім фахівцям.

Наша місія - комплексний підхід до здоров'я пацієнтів - діагностика, лікування, профілактика, реабілітація, а також надання медичних послуг усім членам родини в рамках різних програм.

Контакти

ТОВ «Поліклініка сімейної медицини – 2»

Адрес: м. Кам'янське, проспект Аношкіна, 29 
Контактний телефон: +38 (05692) 3-85-32, +38 (05692) 3-03-20
Сайт: https://kamenskoe.kraina-z.com.ua/
Генеральний директор: Муха Марина Константинівна
Головний врач: Жихарєва Олеся Дмитрівна
Ліцензія МОЗ серії АГ № 570086 від 28.01.2011р.

Контакти філіала в Василькові:

Адрес: м. Васильків, вул. Грушевського, 26
Контактний телефон: 0-800-604-531
Сайт: https://vasilkov.kraina-z.com.ua/