Зовнішньоекономічна діяльність

Фармацевтичний холдинг «Юніфарма» спільно з виробничими підприємствами ТОВ «Тернофарм» і ТОВ «Мікрофарм» активно здійснює зовнішньоекономічну діяльність з 1997 року. 

ТОП експортер України
 

- експорт продукції власного виробництва на натуральній основі у вигляді таблеток, мазей, настоянок, сиропів, розчинів (ТОВ «Тернофарм»), а також у формі спреїв, аерозолів (ТОВ «Мікрофарм»);
- стабільний вихід новинок і розширення асортименту;
- динамічний розвиток нових ринків збуту;
- лояльна партнерська система ведення співробітництва;
- якісний, професійний сервіс;
- сучасні системні підходи;
- забезпечення населення різних країн світу високотехнологічними препаратами з конкурентними перевагами;
- довгостроковий досвід надійного партнерства;
- доступна гнучка система ціноутворення і умов співпраці.

Професіонали в області імпорту лікарських засобів
 

- надання послуг реєстрації лікарських препаратів, БАД і виробів медичного призначення;
- наявність стабільної напрацьованої клієнтської бази;
- ефективні та надійні канали збуту;
- якісний сервіс;
- надання сприяння у виведенні та промоції продукції; 
- оказание содействия в выводе и промоции продукции.

Контрактне виробництво
 

Продукція, що випускається заводами «Тернофарм» та ТОВ «Мікрофарм» відповідає нормативним і технічним документам і всім вимогам замовника. Завдяки потужній виробничій базі, широкому переліку препаратів, і нашій клієнтоорієнтованості, Ви гарантовано отримаєте готовий продукт, який буде відповідати Вашим вимогам і очікуванням споживачів. Контрактне виробництво позбавить Вас від необхідності створення власних виробничих потужностей і дозволить скоротити витрати виробництва. Професіоналізм і висока кваліфікація співробітників нашої фірми гарантує бездоганне виконання своїх зобов'язань за контрактами. 

Про нас
 

Компанія «Юніфарма» проводить діяльність на зовнішніх ринках з 1997р.

За довгі роки роботи компанія пройшла шлях від експортера українських та зарубіжних лікарських засобів, БАДів, косметики та виробів медичного призначення до експортера продукції власного виробництва. Довготривала практика і довіра з боку партнерів дозволяють забезпечувати населення України та інших країн якісними та доступними лікарськими засобами.

З 2002р. виробниче підприємство ТОВ «Тернофарм» (в минулому ВАТ «Тернопільська фармацевтична фабрика») увійшло до складу холдингу, що відкрило нову сторінку в розвитку діяльності компанії в напрямок експорту. ТОВ Юніфарма почала експортувати препарати власного виробництва. Вагомим доповненням даного напрямку в 2011р. стало придбання заводу ТОВ «Мікрофарм» - найбільшого виробник фармацевтичної продукції у формі спреїв і аерозолів в Україні. Широкий асортимент продукції, що випускається викликає інтерес у споживачів з різними очікуваннями.

Сьогодні відділ ЗЕД активно співпрацює з партнерами на фармацевтичних ринках Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Молдавії і Прідестровско-Молдавської Республіки, Чехії, Росії, Грузії, Узбекистані підтримуючи повний цикл від випуску продукту до продажу кінцевому споживачеві.

Ми постійно розширюємо географію наших партнерських відносин і будемо раді почати взаємовигідну співпрацю з Вашою компанією, а також надати всю необхідну Вам інформацію

Контакти відділу ЗЕД:

Тел:+38 (044) 464-94-24
Тел: +38 (044) 464-94-22
E-mail:ved@unipharma.com.ua