• Слайд 1 (ВИРОБНИЦТВО ЯКІСНОЇ ГАЛЕНОВОЇ ПРОДУКЦІЇ)
    ВИРОБНИЦТВО ЯКІСНОЇ ГАЛЕНОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
  • ПСМ Слайд 1
    Найкращі традиції приватної медицини

Виробництво

Компанія «Юніфарма» - це компанія, що успішно розвивається, яка пройшла шлях від малого підприємства до великого холдингу, заслужено користується авторитетом і популярністю у партнерів та клієнтів.

Компанія «Юніфарма» була заснована в 1992 році.

На сьогоднішній день «Юніфарма» - це сучасна холдингова компанія, що працює в різних сферах медичного та фармацевтичного бізнесу. Ми займаємо високі позиції в рейтингу фармацевтичних компаній України і вже традиційно є одним з провідних постачальників фармацевтичної продукції, як власного виробництва, так і продукції інших українських виробників у країни СНД.

 

До складу холдингу входять два підприємства виробництва фармацевтичної продукції:

ТОВ «Тернофарм» - завод з виробництва галенових препаратів та продукції із сировини природного походження у місті Тернополі.

Тернопільська фармацевтична фабрика, одне з давно відомих фармацевтичних підприємств України, входить до складу холдингу «Юніфарма» з 2000 року. Своє нове ім'я -
ТОВ «ТЕРНОФАРМ» - фабрика отримала безпосередньо з моменту входження до складу холдингу. ТОВ «Тернофарм» впевнено займає гідне місце серед фармацевтичних підприємств України. Асортимент продукції, що випускається значний: препарати проти кашлю, антисептики, засоби, що застосовуються при захворюваннях серцево-судинної системи, протиревматичні препарати, адаптогени, імуностимулятори, препарати інших фармакологічних груп.

ТОВ «Мікрофарм» - найбільший виробник продукції у формі аерозолів і спреїв, який розташований в місті Харкові.

Компанія заснована в 1992 році. З 2011 року входить до складу холдингу «Юніфарма». На даний момент в портфелі підприємства знаходяться лікарські препарати різних фармакотерапевтичних груп: препарати для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, антиастматичні засоби, антисептики місцевого застосування, ранозагоюючі препарати, протизапальні препарати.