Новинка від компанії Тернофарм!

ТОВ «Тернофарм» розширила свій виробничий портфель харчовою добавкою Сукралоза Тернофарм, таблетки (цукрозамінник, на основі сукралози).

Пошук замінників цукру, активно проводиться в даний час у багатьох країнах, обумовлений, в значній мірі, необхідністю оптимізації харчування здорових людей, а також, можливістю

вирішення питань раціонального харчування людей, які страждають певними захворюваннями.

На сьогодні Сукралоза є одним з найбезпечніших цукрозамінників.

СУКРАЛОЗА:

Виходить зі звичайного цукру, який проходить спеціальну обробку. Завдяки цьому різко знижується калорійність, здатність впливати на рівень глюкози в крові, а звичний смак цукру залишається незмінним.

Приблизно в 600 разів солодше за цукор.

Організм людини виводить близько 85% спожитої сукралози, абсорбуючи лише 15%. Те, що засвоюється, виводиться з організму протягом доби.

Підсолоджувачі, на основі сукралози, мають приємну солодкість, їх смак  не відрізнити від смаку цукру, вони добре розчиняються у воді (на відміну від аспартама і цикламата, не мають гіркуватості і «плоского» смаку).

Стабільність при термообробці (пастеризації та стерилізації, що застосовується при виготовленні консервації).

Потрібна не велика кількість при вживанні.

Зручна форма у вигляді таблетки дозволяє правильно підібрати дозу, проста в застосуванні і економічна.

ЗАСТОСУВАННЯ

Цукрозамінники, на основі сукралоза, найчастіше застосовують:

При цукровому діабеті: речовина вільна від вуглеводів і не підвищує рівень цукру в крові.

У раціонах, при боротьбі із зайвою вагою (при правильному дозуванні: добова доза складає 5 мг на кожен кілограм ваги).

У харчуванні людей, які піклуються про стан своїх зубів, її вживання служить способом профілактики карієсу, і інших уражень зубів.

Сукралоза є натуральним консервантом, вона сприяє уповільненню процесів бродіння і може використовуватися і як консервант в приготуванні: випічки, консервацій і ін.

СХВАЛЕНО ВОЗ

Всесвітня організація охорони здоров'я повністю схвалила застосування цього замінника цукру в різних продуктах харчування людини і фармацевтичних товарах.

Лікарські препарати та продукти харчування, в яких використовується сукралоза, були неодноразово тестовані багатьма органами, в тому числі міжнародними, і шкоди не було виявлено, але необхідно пам'ятати, що не варто зловживати добавками і стежити за прийомом добової дози.

Позначається кодом Е995

ТОВ «Тернофарм пропонує цукрозамінник, на основі сукралоза, Сукралоза Тернофарм.

Сукралоза Тернофарм проводиться на сертифікованих ділянках фабрики з високоякісної сировини, що гарантує безпеку і контроль якості готової продукції для споживача.

Харчова добавка випускається у зручних диспенсерах, в формі таблетки, що дозволяє легко контролювати дозу споживання і може завжди бути під рукою.